Interneto svetainės naudojimo sąlygos

Apimtis

Jūs lankotės „Recticel NV/SA“, registruotos Belgijoje adresu Olympiadenlaan 2, 1140 Everė, registracijos Nr. 0405666668 (toliau – „Recticel“), interneto svetainėje.

Lankydamiesi šioje svetainėje patvirtinate, kad perskaitėte ir supratote šias naudojimo sąlygas.

Turinys

Šioje svetainėje „Recticel“ pateikia informaciją apie organizaciją ir siūlomus gaminius bei paslaugas.

„Recticel“ pasilieka teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo keisti šią svetainę ir visą jos turinį.

Buvo pasirūpinta, kad šios svetainės turinys būtų kuo tikslesnis. Tačiau „Recticel“ negarantuoja kokiu nors tikslu naudojamos informacijos tikslumo, patikimumo, savalaikiškumo ar tinkamumo.

Šioje svetainėje gali būti nuorodų į išorines svetaines. Naudodamiesi šiomis nuorodomis, išeisite iš mūsų svetainės. Net jei „Recticel“ pati sukūrė arba leido naudoti nuorodą, tai nereiškia, kad „Recticel“ patvirtina išorinių svetainių turinį arba remia trečiąją šalį. „Recticel“ nekontroliuoja susijusių svetainių turinio ir už jas neatsako. „Recticel“ neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių svetaines, jų turinį ar funkcijas.

Intelektinė nuosavybė

Ši svetainė ir jos komponentai (tekstas, logotipai, prekių ženklai, prekių pavadinimai, išdėstymas, vaizdai, nuotraukos, vaizdo įrašai, grafika ir kiti svetainėje rodomi komponentai) yra saugomi intelektinės nuosavybės teisių. „Recticel“ draudžia bet kokiu būdu naudoti, atkurti, rodyti, viešai skelbti, ištrinti, pritaikyti ir pan. bet kurį iš šių komponentų, net iš dalies ar modifikuojant, prieš tai negavus aiškaus „Recticel“ leidimo raštu.

Duomenų privatumas

Skaitykite mūsų duomenų privatumo pranešimą.

Atsakomybė

„Recticel“ negali būti laikoma atsakinga už bet kokią žalą, atsiradusią jums naudojantis šia svetaine (pvz., dėl kompiuterinių virusų, sugadintų failų, programų ar kitų duomenų praradimo, netiesioginės žalos, pelno nuostolių ir kt.). Be to, „Recticel“ negali būti laikoma atsakinga už bet kokio pobūdžio paslaugų teikimo sutrikimus ar dėl žalos, atsiradusios dėl šių sutrikimų..

Taikytina teisė

Šiai svetainei taikomi Belgijos įstatymai, neatsižvelgiant į jokias teisės kolizijos nuostatas. Visiems su šia svetaine susijusiems ginčams išimtinai taikoma Briuselio teismų jurisdikcija.